CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ…

dlaczego niektóre osoby pięknie śpiewają, podczas gdy inne nie potrafią wydobyć nawet jednego czystego dźwięku?

Czy również Ty chcesz czysto śpiewać, odkryć piękno swego głosu i zaskoczyć tych wszystkich, którzy twierdzą, że nie można nauczyć się śpiewać?

Cześć, tu Karina.

Porozmawiajmy przez chwilę o Twoim głosie. Jak oceniasz swoje umiejętności wokalne? Marzysz o tym, aby je poprawić? Tak, tak, wiem. Śpiewać nie można się nauczyć. Trzeba się urodzić z talentem. Wszyscy tak mówią. A ja mówię "bla, bla, bla". Zdradzę Ci sekret - 99% ludzi może dobrze śpiewać, ale zdecydowana większość z nich po prostu nie chce:) Jesteś na stronie chce-spiewac.pl, więc zakładam, że nie dałeś za wygraną.

Ok, a co byś powiedział, gdybym dała Ci zestaw ćwiczeń, który gwarantuje, że Twój śpiew stanie się czysty, miły dla ucha, a skala Twojego głosu poszerzy się? A gdyby tak istniał kurs, który sprawi, że przestaniesz zdzierać gardło podczas śpiewu, a Twoi znajomii oniemieją z zaskoczenia. Istna metamorfoza!
Mam dla Ciebie dwie wiadomości:

WIADOMOŚĆ 1: Przygotowałam dla Ciebie zestaw, który sprawi cuda z Twoim głosem. Gwarantuję to! (W jaki sposób - zaraz się dowiesz!).

WIADOMOŚĆ 2: Transformacja Twojego głosu nie nastąpi sama z siebie. Aby Twój głos się zmienił, musisz, powtarzam MUSISZ regularnie ćwiczyć i stosować się do moich wskazówek.

Jeśli kochasz śpiewać - są to dla Ciebie dwie dobre wiadomości. Jeśli nie jesteś gotów na pracę - za chwilę zapewne dołączysz do grona 90% ludzi sfrustrowanych faktem, że nic z ich głosem nie da się zrobić. Jeśli do nich należysz - ułatwię Ci zadanie. Kliknij poniższy link, a zostaniesz przeniesiony do Google aby szukać kursu śpiewu niewymagającego pracy:)

Chcę śpiewać, ale nie chce mi się ćwiczyć


Jeśli naprawdę chcesz śpiewać i podchodzisz na poważne do tego wyzwania, pozwól, że opowem Ci co to jest kurs "Chcę Śpiewać".

Co to jest kurs "Chcę Śpiewać"?

Zdradzę Ci kolejny sekret. To, co odróżnia amatora od piosenkarki, to technika wokalna. I tak samo, to, co odróżnia wokalistkę od zwykłej piosenkarki, to również technika wokalna! Możesz ćwiczyć godzinami na siłowni, ale jeśli będziesz to robił nieumiejętnie, to całość albo w najlepszym razie część Twojego wysiłku, pójdzie na marne. Co więcej, ryzykujesz kontuzję! Tak samo jest z nauką śpiewu. Musisz wiedzieć po co oraz jak należy wykonywać ćwiczenia, aby praca z Twoim głosem była skuteczna i bezpieczna.

Człowiek jest istotą, która uczy się poprzez powtarzanie. W ten sposób nauczyłeś się mówić, pisać, liczyć. Tak samo nauczysz się dobrze śpiewać - właśnie poprzez asymilację dobrych praktyk wokalnych, realizowaną poprzez systematyczne wykonywanie ćwiczeń. W ten sposób kształtujemy nawyki wokalne, które decydują jak poradzisz sobie z utworem muzycznym.

Właśnie na tych dwóch fundamentach (poznawanie techniki i regularne ćwiczenie nawyków) oparty jest mój kurs "Chce śpiewać".

A co kryje się w zestawie?Przede wszystkim jest to cykl dwunastu godzinnych wideo lekcji wokalnych. Co drugi dzień będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę nowy materiał wideo, w którym będziesz poznawać różne techniki wokalne oraz ćwiczenia pozwalające podosić poziom Twojego śpiewu. Materiały były nagrywane na żywo, podczas zajęć w ramach "Akademii śpiewu". Moje doświadczenie pokazuje, że taka grupowa praca daje świetne rezultaty, a Ty sam poczujesz się w grupie znacznie raźniej!

Zobacz jak wygląda moja lekcja!

Po tych dwunastu zajęciach będzisz dysponował bardzo bogatym warsztatem wokalnym. Będzie to też moment, kiedy zauważysz postępy w swoim głosie (oczywiście jeśli będziesz rzetelnie ćwiczył!) - gwarantuję Ci to!


Po dwunastych zajęciach otrzymasz również ode mnie, zupełnie za darmo, "Poradnik Wokalisty" w wersji online, w skład którego wchodzi e-book (PDF) + ponad 90 minut nagranych ćwiczeń w formacie mp3 do pobrania! Dzięki niemu będziesz mógł kontynuować naukę już po zakończeniu publikacji materiałów wideo. Pamiętaj jednak, że warunkiem otrzymania poradnika jest sumienna praca:)

Zobacz fragment poradnika wokalisty:


Mało?

Jeśli zdecydujesz się na pakiet "Chcę śpiewać" dziś - otrzymasz dodatkowo mój wideo Kurs Śpiewu Online, bez limitu czasowego. Słowem, oddaję do Twojej dyspozycji wszystkie materiały, którymi aktualnie dysponuję.

No dobra - fajnie, fajnie, ale to pewnie będzie kosztowało fortunę... Masz rację! Akademia Śpiewu to wydatek 300zł, Poradnik wokalisty online 50zł, wideo Kurs Śpiewu - 110zł. Razem 460zł.

Mam jednak dla Ciebie dobrą wiadomość. Jeśli zdecydujesz się na zakup już teraz, całość otrzymasz za 240zł! WOW! To tylko 20zł za godzinną lekcję śpiewu!

Ekskluzywny dostęp do kursu "Chcę śpiewać" + bonusy warte 220zł

Tak, Karino zapisuję się na kurs
i chcę już dziś otrzymać pierwszy materiał wideo

Nie zwlekaj, gdyż ta oferta już wkróce przestanie obowiązywać.
Jeśli Twój głos jest dla Ciebie ważny - nie odkładaj pracy nad nim na jutro!

Gwarancja skuteczności

Wspominałam, że gwarantuję Ci skuteczność mojego kursu. Wiedza, którą posiądziesz stanowi esencję mojego wieloletniego doświadczenia najpierw w pracy nad moim głosem, a następnie moich podopiecznych. Śmiało mogę stwierdzić, że gdybym dysponowała tymi materiałami dziesięć, czy też piętnaście lat temu, moja droga do pięknego głosu byłaby znacznie szybsza.
To wszystko sprawia, że jestem pewna iż kurs "Chcę śpiewać" będzie skutecznym lekarstwem na Twoje wokalne bolączki! Dlatego też, jeżeli po dwunastu lekcjach stwierdzisz, że kurs nic Ci nie dał - oddam Ci całą kwotę, a Ty zatrzymasz wszystkie materiały. Fair? Nic nie ryzykujesz - możesz tylko zyskać!


Ekskluzywny dostęp do kursu "Chcę śpiewać" + bonusy warte 220zł

Tak, chcę skorzystać z tej wyjątkowej oferty
12 godzin wideo + 90 minut audio mp3 + poradnik wokalisty

Nie zwlekaj, gdyż ta oferta już wkróce przestanie obowiązywać.
Jeśli Twój głos jest dla Ciebie ważny - już dziś możesz coś dla niego zrobić!

Opinie moich kursantów

Oto tylko kilka osób, które przekonały się o skuteczności mojej metody...

Małgosia - "Wideo Kurs Śpiewu Online" to mój pierwszy kontakt z profesjonalną nauką śpiewu. I to jaki! Mnóstwo zróżnicowanych materiałów i zawodowe prowadzenie zajęć. Ćwiczę regularnie od niecałego miesiąca i w głosie naprawdę słychać wielkią zmianę. Łatwiej przychodzi mi wydobywanie dźwięków i czuję, że wreszcie mam kontrolę nad swoim głosem. Polecam!

Max (uczestnik Akademii Śpiewu Online) - Wielkie pokłony dla naszej przewodniczki i nauczycielki. To były dla mnie wspaniałe chwile. Z ogromną satysfakcją i radością uczestniczyłem w każdej sesji na żywo. Jestem wdzięczny tobie Pani Karino, za twoją szlachetność i dobroć. To się czuje, gdy doświadcza się każdego spotkania z tobą - Nauczycielką, a przede wszystkim człowiekiem. Twoja praca pomaga osobą takim jak ja, wejść w inny wymiar swojego życia. Mam poczucie , że takich osób jest wiele, które chcą zatopić swoje zmysły w wyższym poziomie kultury. Nie każdemu jest dane wyrastać w atmosferze kultury muzycznej czy wokalnej. Na to wpływ ma wiele okoliczności naszego życia. Niemniej jednak są ludzie którym w duszy gra muzyka i to jesteśmy my, którzy swoje marzenia, najskrytsze pragnienia z dzieciństwa, chcą realizować. Wielkie podziękowania, że jesteś i propagujesz kulturę wokalną.

Basia - Przez ostatnie kilkanaście miesięcy uczęszczałam na indywidualne zajęcia śpiewu. Ostatnio wyprowadziałam się za granicę i musiałam szukać nowych sposobów, by nie stracić kontaktu z nauką śpiewu. Kupiłam "Poradnik Wokalisty" p.Kariny - podchodziłam jednak do zakupu bardzo sceptycznie. Muszę jednak przyznać, że to była świetna decyzja. Cała masa zróżnicowanych ćwiczeń, nagrania mp3, które wgrałam sobie na telefon, są zawsze ze mną - gotowe kiedy tylko mam ochotę poćwiczyć. Książka - rewelacja - ciekawa, napisana przystępnym językiem. To świetna propozycja dla każdego kto chce rozwijać swój głos.

Wojtek - Dziękuję za te dwanaście lekcji! Twoje zajęcia mnie... odblokowały. Rzeczy, które wydawały się dla mnie niemożliwe - teraz nie przysparzają mi trudności! Wielkie, wielkie dzięki!

PLUS PONAD 5500 OSÓB ZAREJESTROWANYCH ORAZ 2800 FANÓW NA FACEBOOKU! TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!

Zapraszam również do odwiedzenia moich pozostałych serwisów!

nauka-spiewu.pl
lekcje-spiewu-online.pl
poradnik-wokalisty.pl
facebook
strona domowa
youtube

 

Mam zestaw! Co dalej?

Za chwilę otrzymasz pierwszy godzinny materiał wideo. I tak będzie co drugi dzień przez kolejne dwadzieścia cztery dni. Idealnie, jeśli będziesz ćwiczyć bezpośrednio po otrzymaniu materiałów. Jeśli będziesz ćwiczyć sumiennie - po tych dwunastu sesjach treningowych czeka na Ciebie niespodzianka - "Poradnik wokalisty" w wersji online! Ale pamiętaj - warunek jest taki, że musisz regularnie ćwiczyć! To jest oferta dla osób, które naprawdę chcą wykrzesać to, co najlepsze z ich głosu!

UWAGA DLA UCZESTNIKÓW AKADEMII ŚPIEWU ONLINE

Jeśli uczestniczyłeś w warsztatach wokalnych online, kurs "Chcę śpiewać" wraz ze wszystkimi bonusami możesz otrzymać dodatkowy rabat!

Wyślij proszę wiadomość email o treści ASCS2015 na adres kontakt@nauka-spiewu.pl a w odpowiedzi prześlę Ci moją propozycję.