Razem raźniej

czyli zaproś przyjaciela na zajęcia

Jeżeli chcecie uczyć się razem pod okiem profesjonalnego trenera wokalnego - to jest propozycja dla Was! Nauczę Was jak poprawnie i bezpiecznie śpiewać. Poznacie skuteczne ćwiczenia wokalne oraz techniki wydobywania głosu. Będziemy też pracować nad interpretacją utworów. To wszystko sprawi, że Wasz śpiew będzie wyjątkowy. Przekonajcie się ile frajdy daje wspólna nauka!

zajęcia odbywają się w Piasecznie pod Warszawą

70 minut

180 zł

  • Idealna dla dwóch osób
  • Wspaniała zabawa
  • Niezwykle motywująca forma nauki śpiewu


Jak to wygląda

Pierwsze spotkanie

Rozpoczynamy od wokalnego „przesłuchania”. Nie lubię tego określenia, bo brzmi nieco przerażająco, a tak naprawdę chodzi wyłącznie o określenie aktualnego poziomu Waszego głosu oraz słuchu. Istotne jest, abyście opowiedzieli mi o motywacjach, które kierowały Wami, aby przyjść na zajęcia (chcecie profesjonalnie śpiewać, rozwinąć interpretację utworów, a może po prostu pewnie występować na karaoke). Następnie poproszę Was o wykonanie 2, 3 zróżnicowanych utworów, tak aby poznać Was muzycznie. Możecie przygotować utwór wspólnie lub osobno. Dzięki tej krótkiej prezentacji będę mogła utworzyć Wasz profil, zdiagnozować obszary, które będą wymagały większego nakładu pracy. Potraktujcie tą lekcję jak badania lekarskie – przebadam Wasze predyspozycje i zalecę odpowiednią kurację:) Po Waszym występie usiądziecie sobie wygodnie na fotelu i posłuchacie opowieści o sobie. O tym gdzie każde z Was jest dziś i gdzie, realnie, możecie znaleźć się jutro. Najważniejsze, aby podejść do tej lekcji z dystansem, spokojem i przede wszystkim uśmiechem!

Kolejne zajęcia

Kolejne lekcje mają już bardzo indywidualny charakter. Jeśli pewne aspekty śpiewu wymagają wytężonej pracy – koncentrujemy się na nich. Każda lekcja składa się z trzech części:

1. Rozgrzewka wokalna – tak samo jak z gimnastyką – musimy przygotować mięśnie do wytężonej pracy
2. Ćwiczenia – pracujemy nad techniką wokalną
3. Wykonanie zadanego utworu – nauka śpiewania nie może ograniczać się do samej lekcji wokalnej, dlatego będę zadawała Wam prace domowe:)

Na każdą lekcję będę prosiła Was o przygotowanie wybranego wspólnie utworu. Na kolejnej lekcji poproszę Was o jego wykonanie i będziemy krok po kroku nad nim pracowali. Pokażę Wam jak można interpretować poszczególne fragmenty, jak można „zabrać się” za pewne trudne dźwięki oraz jak sprawić, by śpiew był piękny i przyjemny w odbiorze.

Przekonajcie się sami

co dobrego mogę zrobić dla Waszego głosu

Zobacz fragment lekcji śpiewu online

czyli przekonaj się, jak może wyglądać lekcja śpiewu w Twoim domu!

Chińska mądrość

Czy wiesz, kiedy był najlepszy moment na zasadzenia drzewa? Dwadzieścia lat temu! A wiesz kiedy będzie drugi najlepszy moment by to uczynić? Teraz! Tak samo jest z nauką śpiewu. Nie zwlekaj!