Audio kurs wokalny

czyli Twój trener wokalny zawsze pod ręką

Poznaj Agnieszkę. Agnieszka, studentka, przez kilkanaście miesięcy uczęszczała do mnie na zajęcia stacjonarne. W pewnym momencie sytuacja zmusiła ją do podjęcia pracy, co przy napiętym planie zajęć, uniemożliwiło jej kontynuację lekcji śpiewu.
- Karino, co mam zrobić - usłyszałam przez telefon.

Być może jesteś jak Agnieszka - zapracowany, zmęczony, ciągle niedostępny, a jednak marzysz o tym, aby rozwijać swoje wokalne pasje.

Zaczęłam się zastanawiać jak pomóc osobom takim jak Agnieszka, co mogę im dać, aby stanowiło pomocny materiał do samodzielnej pracy. Głęboko wierzę, że 95% sukcesu w nauce śpiewu zależy od ucznia, że nauczyciel jest tylko przewodnikiem, który demonstruje, koryguje, doradza. Zauważyłam, że proste, klarowne wyjaśnienie zagadnienia i demonstracja ćwiczenia pozwalają uczniowi wykonywać je samemu. Czy widzisz do czego zmierzam? Chcę Ci powiedzieć, że możesz nauczyć się jak wykonywać ćwiczenia i po krótkim czasie stać się samodzielny! Brzmi interesująco?

Tak zrodził się pomysł stworzenia audio kursu wokalnego. Starannie wyselekcjonowałam najskuteczniejsze ćwiczenia wokalne a następnie przygotowałam precyzyjne instrukcje jak poprawnie je wykonywać. Tu kończy się moje 5% (albo pięć groszy) w Twojej nauce śpiewu. Reszta pracy, czyli dokładne zrozumienie i precyzyjne powtarzanie tych ćwiczeń, należy do Ciebie.

Będziesz zaskoczony, jak szybko będziesz w stanie samodzielnie pracować! Mogę Ci również zagwarantować, że jeśli podejdziesz do ćwiczeń na poważne i będziesz je regularnie wykonywał (3 - 4 razy tygodniowo) to w przeciągu zaledwie kilku tygodni Twój wokal Cię naprawdę zaskoczy! Wchodzisz w to?

To wszystko przygotowałam na trzech poziomach (poziom podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany). Każdy poziom to cztery audio lekcje śpiewu (ok. 30 - 40 minutowe) wypełnione niezawodnymi ćwiczeniami i poradami wokalnymi.

Pamiętaj, że zawsze, ale to zawsze, jeśli tylko masz jakieś pytania, wątpliwości, możesz się ze mną skontaktować. Jestem tu aby Ci pomóc!

Jak to wygląda?

... chociaż nic nie widać, bo to kurs audio:)

Posłuchaj fragmentu kursu na poziomie podstawowym

Jak Ci się podobało? Ćwiczenia są zbyt proste?

Spróbuj na poziomie średniozaawansowanym

Pestka?

Posłuchaj fragmentu kursu na poziomie zaawansowanym

Oferta

Promocyjna cena, tylko do końca miesiąca!

Audio Kurs Wokalny

180zł 120 zł

  • 12 audio lekcji
  • audio rozgrzewka gratis
  • 7 video lekcjie gratis
Kup teraz!

Gwarancja

Jeżeli w przeciągu 30 dni stwierdzisz, że Audio Kurs Wokalny nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz do mnie, a zwrócę Ci całą wpłaconą kwotę! Bez tłumaczenia, bez wyjaśnień!

Jestem pewna swojego produktu i wiem, że każdą złotówkę wydaną na niego dobrze inwestujesz. Chcę abyś miał absolutną pewność, że nic nie ryzykujesz. Całe ryzyko biorę na swoje barki.

Moi uczniowie

Czyli kto mnie posłuchał i teraz śpiewa:)

Hej, kupiłem jakiś czas temu audio kurs poziomy podstawowy i zaawansowany. Super sprawa do samochodu.

Maciek

Marzę o pięknym głosie od długiego czasu, jednak bałem się ćwiczyć, ze względu na komentarze w stylu "ucisz się" i tym podobne. Na szczęście teraz w końcu się przełamałem i od jakiegoś czasu wykonuję Pani rozgrzewkę. Mogę bez zastanowienia powiedzieć, że działa ona cuda :D Może mój głos nie jest jeszcze idealny (na to potrzeba dłuższego czasu, wiem :D ), ale nie jest już tak bardzo cofnięty w gardło jak kiedyś i łatwiej przychodzi mi trafianie w dźwięki. Ostatnio nawet zauważyłem, że zaczyna się powoli pojawiać vibratto, czego bardzo chciałem :D . Chciałbym bardzo podziękować Pani za te ćwiczenia :D Obiecuję, że będę wykonywał je regularnie i uparcie dążył do celu :D Jestem żywym dowodem na to, że mimo natłoku zajęć i "szkolnej presji" da się poświęcić chociaż te pół godziny co drugi dzień, aby pracować nad swoim głosem :D Może nie mam najlepszej barwy na świecie, ale technika, jaką zdobyłem przez Pani ćwiczenia jest bardzo pomocna :D Jeszcze raz bardzo dziękuję

Patryk

Zaczęłam od poziomu podstawowego. Szybko okazało się, że potrzebuję czegoś trudniejszego (otrzymałam kurs średniozaawansowany bez dopłaty!). Realizuję program treningowy od 3 tygodni i jestem totalnie zaskoczona jak bardzo poprawił się mój głos. Polecam!

Marta

Poziom trzeci po pierwszym i drugim, trochę trudny, ale się nie poddam:) Polecam!

Baśka

Wszystko precyzyjnie wyjaśnione, bardzo przyjemnie się z Panią pracuje i można to robić praktycznie wszędzie. Super sprawa!

Karolina

Ćwiczę od trzech tygodni. Na początku trudno było mi trenować regularnie, ale teraz weszło mi to w krew. Nic tak nie motywuje jak obserwacaja, jak mój głos się zmienia a ja mam nad nim coraz większą kontrolę. Super kurs! Dzięki!

Xwok

Chińska mądrość

Czy wiesz, kiedy był najlepszy moment na zasadzenia drzewa? Dwadzieścia lat temu! A wiesz kiedy będzie drugi najlepszy moment by to uczynić? Teraz! Tak samo jest z nauką śpiewu. Nie zwlekaj!

Częste pytania

Co wchodzi w skład zestawu?

Dwanaście audio nagrań (po 4 lekcje na każdy poziom), które możesz zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz (na rower, na spacer, do samochodu). Każda lekcja trwa ok 30 - 40 minut. Jako bonus otrzymasz siedem video lekcji śpiewu, a wybierając kompletny zestaw (3 poziomy) otrzymasz zupełnie za darmo Poradnik Wokalisty w wersji PDF!

Czy to naprawdę działa?

I tu muszę Cię zmartwić. Audio kurs to świetne rozwiązanie, które sprawdziło się w przypadku wielu osób. Otrzymuję sympatyczną korespondencję ludzi, którzy polubili taką formę nauki i potrafią z niej czerpać pełnymi garściami. Jeżeli jednak myślisz, że wystarczy wysłuchać dwunastu lekcji aby posiąść całą sekretną wiedzę wokalną i być gotowym na zwycięstwo w popularnym talent show, to się mylisz. Bardzo poważnie traktuję swoją pracę, biorę odpowiedzialność za swoje słowa i po prostu nie mogę Cię oszukiwać, że nauka będzie usłana różami. Czeka Cię ciężka, regularna praca. Ja daję Ci materiały, które, gwarantuję, są skuteczne, są bezpieczne, są po prostu sprawdzone ale też bezużyteczne, jeśli ich nie będziesz wykorzystywał! Jestem z Tobą w pełni szczera, pytanie, czy Ty jesteś szczery w tym aspekcie ze sobą samym?

Jaki poziom wybrać?

Udostępniam fragmenty lekcji z każdego poziomu. Spróbuj wykonać zaprezentowane ćwiczenia aby określić, gdzie jesteś w tej chwili. Z doświadczenia wiem, że lepiej zacząć nawet na nieco niższym poziomie i szybko wejść na poziom wyżej, niż przechodzić drogę odwrotną (to jest strasznie demotywujące).

Jak pracować z kursem?

Kurs umożliwia bardzo elastyczną pracę. Niektóre osoby lubią zapoznać się z całością nagrań (12 lekcji) i dopiero wtedy przystąpić do ćwiczeń. Inne po przesłuchaniu ćwiczenia próbują od razu dane ćwiczenie wykonać. Jeśli nie wiesz jak zacząć, polecam wysłuchać lekcję pierwszą i od razu przystąpić do wykonanania ćwiczeń. Większość ludzi cierpi na dolegliwość zwaną “słomianym zapałem”, dlatego zalecam jak najszybsze rozpoczęcie ćwiczeń. W ten sposób od razu wprowadzasz w życie to wszystko, czego się nauczyłeś a z drugiej strony ciekawość przed nowymi materiałami utrzymuje wysoki poziom motywacji do dalszego rozwoju. Brzmi sensownie?

Jak otrzymam kurs?

Po uiszczeniu opłaty otrzymasz wiadomość email z udostępnionymi nagraniami oraz materiałami bonusowymi.

Dla kogo kurs?

Jeśli traktujesz naukę śpiewu na poważne, jesteś sumienny, regularny i nie stronisz od pracy - to jest rozwiązanie dla Ciebie!

Czy są jakieś przeciwwskazania do pracy z kursem?

Szczególny nacisk zawsze kładę na bezpieczeństwo, dlatego jeżeli tylko któreś ćwiczenie powoduje ból - natychmiast przestań je wykonywać! Przyczyny mogą być dwie - albo wykonujesz ćwiczenie niepoprawnie, albo też jest jakiś problem z Twoim aparatem głosowym. W takim przypadku zawsze zalecam kontakt z lekarzem foniatrą przed wznowieniem treningu. Pamiętaj, że nigdy nie powinieneś ćwiczyć będąc chorym!

W zestawie kompletnym pojawiają się jakieś gratisy. Co to?

Wraz z kompletem nagrań audio dla poszczególnych poziomów (podstawowego, średniozaawansowanego, zaawansowanego) udostępnię Ci mnóstwo przydatnych materiałów wokalnych. Z jednej strony będzie to siedem video lekcji śpiewu z mojego pierwszego video kursu śpiewu, który okazał się prawdziwym bestsellerem, kiedy został wydany w 2009 roku. Jest trochę leciwy, ale MEGA pomocny.

Drugi bonus to mój niezawodny Poradnik Wokalisty, który otrzymasz po zamówieniu kompletnego zestawu (obejmującego poziomy podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany). Dziesięć lekcji śpiewu, mnóstwo ćwiczeń wokalnych (nagrania audio osobno w wersji dla Pań i Panów), szczypta teorii plus cała masa niezawodnych porad wokalnych. Wszystko po to byś bezpiecznie kroczył ku wytyczonemu celowi wokalnemu.

Przekonaj się jak mogę Ci pomóc!


Wybierz kurs dla siebie!

Kilka słów o mnie