Twój personalny trener wokalny

zawsze pod ręką! Dołącz do pierwszej w Polsce platformy edukacyjnej dedykowanej nauce śpiewu. Mnóstwo ćwiczeń, kursów, porad i możliwość konsultacji z prawdziwym trenerem wokalnym. Wszystko to z poziomu Twojego telefonu!

Zobacz, co to jest
Hand Mockup

Co to jest?

Vocaldemy to innowacyjne podejście do samodzielnej nauki śpiewu. Stworzyliśmy aplikację, które udostępnia na Twoim telefonie szereg usług stworzonych do indywidualnej nauki śpiewu. Dodatkowo wyposażyliśmy ją w komunikator, za któego pomocą możesz zawsze skonsultować się z profesjonalnym trenerem wokalnym, który jest zawsze do Twojej dyspozycji. Mało tego! Za pomocą aplikacji możesz nagrywać ćwiczenia / piosenki i wysyłać je do weryfikacji. Cały czas poszerzamy zakres dostępnych usług, wszystko po to, abyś mógł na nowo odkryć autentyczną frajdę z nauki śpiewu.

Aplikacja mobilna

Zarejestruj się i kliknij przycisk "Dodaj do pulpitu", a nasza platforma magicznie przemieni się w aplikację na Twoim telefonie. Bez potrzeby instalacji!

Komunikacja z trenerem

W każdej chwili możesz zadać pytanie Twojemu personalnemu trenerowi wokalnemu, który jest do Twojej dyspozycji. Możesz również wysyłać do niego swoje nagrania ćwiczeń celem weryfikacji!

Podręczny motywator

Możesz na bieżąco śledzić swoje postępy, aplikacja pomoże Ci trzymać odpowiedni rytm.

Sprawdź się

Wiele naszych usług umożliwia nagrywanie ćwiczeń lub utworów oraz wysyłąnie ich do konsultacji.

Innowacyjne kursy

Oferujemy innowacyjne kursy umożliwiające personalizację ćwiczeń (tonacje) oraz interakcję z trenerem śpiewu.

Nie zatrzymujemy się

Ustawicznie pracujemy nad nowymi usługami. Z nami nie będziesz się nudzić!

Dołącz już teraz!

Gwarantuję Ci, że 30 dni wystarczy, aby Twój głos zmienił się nie do poznania. Będzie mocniejszy oraz stabilniejszy a Ty nauczysz się jak go kontrolować. To wszystko za darmo. Udostępniam Ci wszystko, czego potrzebujesz do nauki śpiewu, wzamian oczekuję Tylko pracowitości oraz cierpliwości. Wchodzisz w to?

Dlaczego to działa

Tysiące godzin spędzonych na pracy z uczniami. Setki godzin poświęconych na tworzenie nagrań audio oraz video oraz ich ustawicznym udoskonalaniu. Dziesiątki godzin konsultacji psychologicznych. To wszystko zorganizowane w zgrabną aplikację na Twój telefon. Otrzymujesz narzędzie, które stanowi syntezę wszystkiego tego, co wiem i co przekazuję moim uczniom podczas zajęć wokalnych. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsza i najskuteczniejsza metoda nauki śpiewu, jaką znam. Zobacz sam, co udało nam się stworzyć!

Rekomendacje

Poznaj opinie osób, które korzystają z Vocaldemy

author
Marta Kamińska

Odkąd dołączyłam do Vocaldemy, wszystko czego potrzebuję do śpiewu mam... w swojej torebce:) Aplikacja jest świetna! Wolna chwila - wykonuję rozgrzewkę. Mam trochę więcej czasu - ćwiczę z lekcjami video, a wieczorkiem fajnie obejrześ sobie video blog Kariny. Dokupiłam sobie również Poradnik Wokalisty, którego nie jestem w stanie przecenić. Po prostu rewelacja. Polecam serdecznie!

author
Igor Wróblewski

Absolutnie genialne rozwiązanie! Na początku nie wiedziałem co to jest:) ale aplikacja jest mega intuicyjna i pozwala na naukę śpiewu kiedy tylko chcę.

author
Beata Kostrzewa

Wczoraj się zarejestrowałam i skorzystałam z usługi oceny nagrania. Dziś rano dostałam wiadomość, że już czeka na mnie raport z analizy nagrania. Woow! To naprawdę świetnie działa. Polecam!

author
author

Dołącz teraz...

a już za chwilę otrzymasz dostęp do potężnej usługi, która sprawi, że Twój wokal zaskoczy Ciebie i Twoje otoczenie. Moje obietnice nic nie znaczą. Rekomendacje innych osób również. Przekonaj się samemu, nie ponosisz żadnych kosztów, w każdej chwili możesz zrezygnować. Jedyne o co proszę - daj sobie tą szansę, zrób prezent dla swojego głosu i spróbuj. Zbyt wiele razy słyszałam od swoich uczniów gorzkie słowa o straconej szansie, o zakopanych marzeniach. Vocaldemy stworzyłam aby Ci pomóc, aby promować świadomość wokalną, abyś zrozumiał, że praktycznie każdy, również TY, może śpiewać dobrze!

Uczę tak:)

a śpiewam tak:)