Wszystko, czego potrzebujesz aby świetnie śpiewać

Efektywne ćwiczenia wokalne w wersji dla Kobiet i Mężczyzn, kompaktowa wiedza teoretyczna, możliwość nagrywania ćwiczeń i ich weryfikacji przez nauczyciela śpiewu, komunikacja z trenerem wokalnym. Teraz wszystko to podane jak na dłoni!

Rozpocznij naukę
Hand Mockup

Co to jest?

Pierwszy na świecie hybrydowy kurs śpiewu!

Aplikacja mobilna

Kompletny kurs śpiewu z mnóstwem sprawdzonych ćwiczeń wokalnych, które masz zawsze pod ręką w swoim telefonie.

Praca z trenerem

W każdej chwili możesz zadać pytanie Twojemu personalnemu trenerowi wokalnemu, który jest do Twojej dyspozycji. Możesz również wysyłać do niego swoje nagrania ćwiczeń celem weryfikacji!

Podręczny motywator

Możesz śledzić swoje postępy, aplikacja pomoże Ci trzymać odpowiedni rytm.

 • Zawsze pod ręką

  Zgrabnie zapakowane i udostępnione na Twoim telefonie

 • Spersonalizowane ćwiczenia

  Dziesiątki ćwiczeń przygotowane osobno dla Pań i Panów

 • Minimum teorii

  Tylko tyle, abyśmy nadwali na tych samych falach

 • Interaktywna praca

  Zadawaj pytania Twojemu osobistemu trenerowi wokalnemu

feature
 • Sprawdź się

  Wysyłaj swoje nagrania ćwiczeń do oceny przez trenera wokalnego

 • Trzymaj tempo

  Aplikacja będzie Ciebie regularnie motywowała

 • Wyselekcjonowane ćwiczenia

  Tak aby Twoja praca była maksymalnie efekywna

 • Bonusy

  Poradnik w wersji PDF + mp3 do pobrania

Hybrydowy kurs śpiewu

Czyli inowacyjne podejście do efektywnego rozwoju Twojego wokalu

Piętnaście rozdziałów prezentujących materiał o zróżnicowanym poziomie trudności

Zaczniemy od porad jak bezpieczenie wykonywać ćwiczenia. Poznasz zasady higieny głosu oraz podstawowe informacje teoretyczne. W kolejnych rozdziałach ruszamy z kopyta z ćwiczeniami, których poziom trudności będzie się progresywnie zwiększał.

Rozpocznij naukę
showcase
showcase

Dziesiątki skutecznych ćwiczeń do interaktywnej pracy z kursem

Ćwiczenia posiadają tekstowy opis oraz ścieżki audio demonstrujące sposób wykonania ćwiczeń (w osobnych wersjach dla Pań i Panów). Każde ćwiczenie możesz nagrać i wysłać do konsultacji do Twojego trenera wokalnego! W każdej chwili możesz również zadać pytanie dotyczace danego materiału.

Rozpocznij naukę

Zobacz Video

Jak to wygląda

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszystko po to abyś bez przeszkód mógł czerpać korzyści z naszego narzędzia.

screenshot
screenshot
screenshot
screenshot
screenshot

Cennik

Wszystko to i o wiele więcej dostępne jest w wyjątkowej, promocyjnej cenie!

Poradnik Wokalisty

220zł110zł

 • 15 rozdziałów
 • Nagrania dla kobiet i mężczyzn
 • Dedykowany trener wokalny
 • Komunikator z trenerem
 • Konsultacja ćwiczeń wokalnych
 • Miernik postępów
 • Nagrania mp3 do pobrania
 • Ebook do pobrania
 • 30-dniowa gwarancja
Kup teraz

Rekomendacje

Poznaj opinie osób, które pracują z poradnikiem.

author
Joanna Kaczmarczyk

Jestem zapracowaną osobą, często w podróży a przy tym zakochaną w śpiewie. Od dawna szukałam czegoś co pozwoliłoby mi rozwijać się muzycznie właśnie w takim zabieganym trybie życia. No i znalazłam! Poradnik Wokalisty jest REWELACYJNY. Mam go zawsze przy sobie, mogę ćwiczyć kiedy tylko zechcę. Absolutną rewelacją jest możliwość konsultacji u trenera wokalnego. Polecam każdemu!

author
Kacper Sieradzki

Od kilku lat uczęszczam na zajęcia wokalne. Ostatnio koleżanka poleciała mi Poradnik Wokalisty i przyznam szczerze, że totalnie mnie zaskoczył. Ćwiczenia są bardzo ciekawe i zróżnicowane (momentami trudne:)), ale to co jest wyjątkowe (nie spotkałem tego w żadnej innej aplikacji do nauki śpiewu) to wsparcie nauczyciela śpiewu. To niesamowite uczucie gdy wiesz, że w każdej chwili możesz sprawdzić, czy dobrze wykonujesz ćwiczenie, albo wyjaśnić jakieś zagadnienie. Super rozwiązanie dla każdego, kto kocha śpiewać!

author
Marta Wojciaszek

To bez wątpienia najlepsze narzędzie do samodzielnej nauki śpiewu (a korzystałam również z wielu innych aplikacji). To, że nad wszystkim czuwa Twój osobisty trener śpiewu sprawia, że czujesz się dosłownie jak na lekcji śpiewu. Super sprawa, polecam!

author
author

2398

Zadowoleni użytkownicy

31394

Godziny pracy

1094

Ocenione nagrania

2457

Konsultacje

Gwarancja

Jeśli z jakiegokolwiek powodu stwierdzisz, że Poradnik Wokalisty nie spełnia Twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na zwrot produktu. Nie będziemy Cię pytali o powody, po prostu przelejemy całą należność na Twoje konto. Jak widzisz, nic nie ryzykujesz!

Kup teraz

Promocja obowiązuje tylko do końca maja!

O mnie

Jestem trenerem wokalnym ale zajmuję się również wokalem, w wolnym czasie komponuję, aranżuję. Uwielbiam pracować z innymi osobami, które dzielą moją pasję do śpiewu. To daje mi ogromną radość i satysfakcję. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Moja specjalizacja to jazz i muzyka rozrywkowa. Przez lata uczyłam się pod okiem znakomitych trenerów wokalnych m.in. Elżbiety Zapendowskiej, Joanny Żółkoś-Zagdańskiej i prof. Urszuli Trawińskiej-Moroz. Od najmłodszych lat śpiewam i koncertuję będąc laureatką wielu festiwali, w tym zwyciężczynią koncertu Debiutów na XXXV Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przez kilka lat byłam trenerem emisji głosu w Studiu Wokalnym im. J.Wasowskiego w Warszawie.