Apka do nauki śpiewu online?

Przyszłość nauki śpiewu?

Dziś trochę nietypowo. Zrobię reklamę dla, można by rzec, konkurencyjnego rozwiązania do nauki śpiewu online. Nie mam w tym żadnego interesu, za polecenie nie otrzymam prowizji, nikt też nie poklepie mnie po ramieniu. Po prostu, uważam, że skoro coś jest dobre i godne polecenia, czemu tego nie promować?

Do rzeczy więc. Chciałabym Wam dziś krótko zaprezentować apkę do nauki śpiewu online – Yousician. Jak miałabym ją opisać jednym zdaniem? Interaktywny kurs śpiewu… i to z mocnym naciskiem na interaktywny. Nie mam tu bynajmniej na myśli bezpośredniego kontaktu z nauczycielem. W ramach kursu są owszem materiały video, ale bez możliwości kontaktu z nauczycielem. Chodzi o interakcję użytkownika z aplikacją. Apka dosłownie słucha Ciebie i na bieżąco ocenia poprawność wykonywanych ćwiczeń. WOW!

Jak to wygląda w praktyce?

Jak zapewne wiesz, bardzo interesuję się wszelkimi nowinkami, które mogą usprawnić proces nauki śpiewu online, więc z wielką ciekawością sięgnęłam po fiński (zaskoczony?) produkt. Pierwsza przeszkoda, która dla niektórych osób może okazać się niestety nie do pokonania, to język aplikacji i wszystkich nagrań / ćwiczeń w niej dostępnych. Wszystko jest po fiń… żartuję, po angielsku 😉

Interfejs aplikacji jest bardzo przyjazny, nie jest przeładowany opcjami. Możemy wybrać długość sesji treningowych, skonfigurować wejście oraz wyjście audio tak, aby praca z narządkiem była wygodna i efektywna.

Same sesje treningowe są bardzo interesujące. Każde ćwiczenie wokalne jest klarownie objaśnione, materiały wideo są wysokiej jakości. Bardzo interesujący jest fakt, że poziom i tempo kursu dostosowują się do Twojego poziomu. Każde ćwiczenie jest weryfikowane i na tej podstawie logika aplikacji podejmuje decyzję, czy podczas kolejnej sesji dane ćwiczenie zostanie powtórzone, czy też możesz iść dalej z materiałem.

Gdzie możesz ją znaleźć?

Jeśli kogoś zainteresowała ta nietuzinkowa metoda nauki śpiewu (ale również wszechstronnego rozwoju muzycznego) zapraszam do odwiedzenia strony https://yousician.com/.

Możesz ją pobrać z Google Play lub App Store i przez siedem dni przetestować za darmo. Za jej pomocą możesz uczyć się również grać na pianinie, gitarze, basie oraz ukulele!

Jeśli preferujesz kursy śpiewu w języku polskim, na http://nauka-spiewu.pl z pewnością znajdziesz coś interesującego dla siebie… chociaż w nieco mniej innowacyjnej formie 🙂 W naszej ofercie znajdziesz również tradycyjne lekcje śpiewu online.

Owocnej nauki śpiewu Ci życzę!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *