Moi uczniowie

Zuzanna Pawlak

Tego szukałam

Bardzo polecam zajęcia u Pani Kariny Majewskiej każdemu kto chciałby pracować nad techniką prawidłowego oddechu, czystą intonacją, barwą głosu, dykcją, interpretacją utworu oraz odnalezieniem swojego muzycznego „ja”.

- Zana Zu
Marta Zalewska

W dobrych rękach

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Kariną każdemu kto chce nauczyć się dobrze śpiewać. Już po pierwszych zajęciach miałam pewność, że jestem w dobrych rękach :) Więcej...

- Marta
Uliasha

Inspiracja

Pobierane lekcje śpiewu nie tylko rozwinęły moje predyspozycje wokalne i dostarczyły wiedzy na temat techniki wokalu, ale także zainspirowały mnie do dalszego rozwijania umiejętności podążenia z niesłabnącą pasją przez życie.

- Uliasha
Annalena

Krok w spełnieniu marzeń

Pani Karina to najlepsze co mogło mnie spotkać! Jest pełną profesjonalizmu, kompetentną, wymagającą, a przy tym mega pozytywną osobą. Na zajęciach panuje wspaniała atmosfera, zero stresu, rezultaty nauki mocno widoczne. Uwielbiam moją nauczycielkę i wszystkim wokół powtarzam, że dzięki niej nauczyłam się tak dużo.

- Annalena
Magda Zalewska

Fantastyczne!

FANTASTYCZNE!!!!! Ale co? Przebieg zajęć, ćwiczenia, dobrane utwory i postęp.. Innymi słowami - WSZYSTKO!! Pani Karina doskonale rozumie już po pierwszych zajęciach, czego uczniowi brakuje i co należy doszlifować. Więcej...

- Magda
Anna

Nigdy nie jest za późno!

Bardzo lubisz śpiewać, ale nie czujesz się pewnie, więc śpiewasz, gdy nikt nie słyszy? Pasjonuje Cię świat muzyki i dźwięków, ale nigdy nie miałaś/eś okazji spróbować swoich sił? A teraz myślisz, że po pięćdziesiątce to już nie ma sensu, bo głos już nie ten, ucho nie to, bo naukę muzyki zaczyna się przecież w dzieciństwie? Nic z tych rzeczy! Spróbuj jak i ja, tak - po pięcdziesiątce! Dzięki nauce u p. Kariny w przesympatycznej atmosferze, pełnej uśmiechu, życzliwości i cierpliwości nabrałam pewności, nauczyłam się nieco techniki (i jeszcze się nauczę!), nie tracę więc już oddechu, wyciszam, wzmacniam, odważam się na własną interpretację i śpiew pełnym głosem. Nadto lekcje te są dla mnie radosnym oderwaniem od codziennego zabiegania i odprężeniem.

- Anna
Mateusz Pławski

Wspaniałe podejście

Wysoki poziom, pełen profesjonalizm, wspaniała wiedza, indywidualne podejście oraz przyjemna atmosfera zajęć. Tak można w najprostszy sposób scharakteryzować lekcje śpiewu z Kariną. Z każdymi kolejnymi zajęciami widać postępy. Cieszę się, że trafiłem właśnie do Kariny, ponieważ dzięki temu moje umiejętności wokalne ciągle wzrastają. Serdecznie polecam,naprawdę warto!

- Mateusz Pławski
Bartek

Pełen profesjonalizm

Naukę śpiewu pobierałem u wielu nauczycieli, ale zawsze czegoś brakowało. Nauka śpiewu z Kariną to pełen profesjonalizm a przy tym rewelacyjna luźna atmosfera. Niech Was jednak to nie zmyli. Karina jest bardzo wymagająca i potrafi da kopa, kiedy trzeba! Rewelacja.

- Bartek
Bartłomiej

Transformacja

Dziękuję Ci Karino! Gdyby nie Ty pewnie śpiewałbym pod prysznicem, bałbym się nawet wyszeptać kołysankę i do końca życia tkwiłbym w przekonaniu, że śpiew nie jest dla mnie. Dziś jestem pełen odwagi, pewny swojego głosu, który nie płata mi już figli i gotowy do dalszej pracy nad swoim wokalem.

- Bartłomiej
Weronika

Czysta przyjemność

Na zajęcia do p.Kariny chodzę już od czterech miesięcy. To czysta przyjemność i wspaniałą inwestycja w siebie. Wreszcie panuję nad swoim głosem i udało mi się poszerzyć skalę głosu. Dzięki p. Karinie mogęteraz mówić o świadomym śpiewaniu. Zdecydowanie polecam!

- Weronika